У Мамаївській територіальній громаді розпочали санітарну очистку річки Совиця Кіцманська (Суха Млинівка)

Дата: 18.07.2023 06:54

У Мамаївській територіальній громаді  розпочали  санітарну очистку річки Совиця Кіцманська (Суха Млинівка).
Проблема очищення річки Совиця Кіцманська (Суха Млинівка) є надзвичайно актуальною для Мааївської територіальної громади. На жаль, сьогодні річка у такому стані, що необхідно відновлювати її русло. Працівники КП « БЛАГОУСТРІЙ» почали розчистку берега річки  від чагарників, порослі дерев, сухих гілок та сміття. Разом з тим, підтримання гідрологічного режиму річки.
-Планована діяльність передбачає проведення заходів щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річки Совиця (Суха Млинівка).Відбуваються  культуротехнічні роботи (видалення дерево-чагарникової та водної рослинності), розчистка русла річки. Всі ці гідротехнічні заходи сприятимуть пропускній спроможності річки. Але підтримка її у належному стані – важливе завдання для громади у майбутньому.
Ми не шукаємо винних у цій та інших проблемах, ми їх комплексно вирішуємо. Почувши думки і бажання наших людей, ми розробили план дій і крок за кроком йдемо до поставленої мети - розповіла голова Мамаївської сільської ради Наталія Миколаївна Катрюк.
Санітарна очистка Совиці Кіцманської (Суха Млинівка) є продовженням нашої стратегії Мамаївської територіальної громади з відновлення та збереження довкілля . Так ми всі разом, дбаємо про природу!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису