Творчі заняття в Шелтері святої Ольги

Дата: 19.07.2023 15:40

Пластилінографія -це  нетрадиційна техніка образотворчої діяльності, або малювання пластиліном, яка допомагає дитині всебічно розвиватися, знижує тривожність та нервову напругу, розвиває творчу уяву, посидючість, формує життєву компетенцію.
 18 липня у Шелтері Святої Ольги, що у селищі Лужани, соціальним педагогом  Оленою Олексіївною Птухіною було проведено творче заняття з пластилінографії "Чарівна рибка". На якому діти ліпили з кольорового пластиліну фігурки та заповнювали ними рибки. Всі отримали нові навички та позитивні емоції!