День Сил спеціальних операцій ЗСУ

Дата: 29.07.2023 00:00

Воїни Сил спеціальних операцій 29 липня відзначають своє професійне свято. Це наймолодша та найсучасніша складова ЗСУ.

Сили спеціальних операцій – це окрема складова ЗСУ. ССО заснували у 2016 році. Туди входять частини спеціального призначення і підрозділи інформаційно-психологічних спеціальних операцій.

До ССО входять добре навчені та мотивовані військові. Вони можуть підривати тил противника, організовувати партизанську боротьбу на окупованих територіях, звільняти важливих заручників або захоплювати ворогів. Бійців ССО називають військовою елітою держави.

Військові здійснюють спеціальну розвідку. Їх залучають до розвідки з метою підготовки держави до оборони чи проведення спеціальних операцій.

Сили спецоперацій мають високі вимоги щодо добору кандидатів на службу. Зазвичай відбір проходять лише 10% кандидатів. Кредом бійців є "перевага якості над кількістю".

За 8 років війни на Донбасі та від початку повномасштабного вторгнення воїни ССО відзначились при проведенні багатьох бойових операцій. Зокрема, у відкритому протистоянні з противником та в тилу.

Велика подяка військовим за їхню старанну діяльність на благо України та героїзм у війні з росією, розвиток військових традицій!