Усі ми різні, але - усі рівні

Дата: 03.08.2023 08:44

"Любов виникає з любові: щоб мене любили, я сам перший люблю" - вислів великого філософа-гуманіста Г.Сковороди особливо актуальний в наш час.

1 серпня у Шелтері Святої Ольги, смт Лужани, що є структурним підрозділом ГО "ЕЛЕОС УКРАЇНА", соціальний педагог Птухіна Олена Олексіївна провела тренінгове заняття "Толерантність врятує світ".

Вихованці шелтеру та Комунальної установи "Центр комплексної реабілітаії для осіб з інвалідністю "Допомога життю" Мамаївської сільради познайомились з поняттям "толерантність", формували ціннісне ставлення до себе  та до інших людей, виховували почуття емпатії, доброзичливості та чуйності. На закріплення знань у творчій роботі створили "Дерево толерантності".

Заняття сприяло формуванню гармонійної особистості та пройшло під гаслом " Усі ми різні, але усі - рівні!"