Вічна пам’ять герою!

Дата: 06.08.2023 07:55

Він віддав своє життя за волю і незалежність України!  Долаючи російську навалу та захищаючи територіальну цілісність нашої країни, загинув ще один мешканець  громади – Віктор Митрофанов.
Наш Герой – уособлення мужності, безстрашності, відваги та прагнення до Перемоги.
Схиляємо голови перед загиблим захисником України. Безмежна подяка та шана його родині , яка виховала  справжнього патріота!

Чин поховання відбувся о 10:00 5 серпня у  церкві Святого Різдва Богородиці села Шипинці,  Православної церкви України.Настоятель храму - Олександр Шляхов.

Герой був відданий Військовій присязі на вірність Українському народу, і виконуючи військовий обовʼязок, в бою за Україну, її свободу і незалежність віддав своє життя!

Коли помирає людина - це велика трагедія, велике горе для всієї родини. А коли вона гине за нашу Незалежність - трагедія для всієї країни.  Віктор  поклав свою душу і тіло за те, щоб ми жили у вільній, процвітаючій державі.

Ця втрата надзвичайно важка не лише для родини загиблого військового а й для всієї

громади!

Мамаївська сільська рада та вся громада висловлює щирі співчуття рідним та близьким.

Підтримуємо Вас і оплакуємо нашого Героя разом із Вами.

Вічна йому памʼять і шана!

Мученика , який героїчно пішов у вічність за свій народ, за свою рідну землю.....

Доземний уклін та вічна слава Герою _України !