ДЕНЬ ВІЙСЬК ЗВʼЯЗКУ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата: 08.08.2023 07:20

Війська зв'язку - найважливіша ланка армії України. Своє професійне свято вони відзначають 8 серпня 2023 року.

На плечах зв'язківців лежать обов'язки по налагодженню каналів комунікації і своєчасної передачі інформації на місця. Від оперативності військ зв'язку багато в чому залежить успіх військової операції. Вони передають завдання командування і захищають секретну інформацію від витоку. Завдання, передані вчасно, не допускають дезорганізації і запобігають втратам на лінії фронту.

З професійним святом всіх зв'язківців ! Нехай на ваше запитання завжди приходять відповіді, Ваші запити завжди задовольняються, а мрії здійснюються. Доброї вам роботи і спасибі за те, що здійснюєте зв'язок там, де він найпотрібніший.

Завжди залишайтеся неушкодженими, щоб рідні чули ваш голос, щоб чекали в теплому, сімейному колі вашого повернення.