«День вдячності» в Шелтері св. Ольги

Дата: 11.08.2023 23:10

Цьогоріч виповнюється рік від початку створення  прихистку Шелтер святої Ольги, що в селищі Лужани.

За цей час Шелтер став тимчасовою домівкою для 130 внутрішньо переміщених осіб, які вимушені були шукати прихистку через російську агресію у нашій громаді.

11 серпня 2023 року в приміщенні Будинку культури та дозвілля Лужанської селищної ради відбувся  «День вдячності».

Свято організовувала адміністрація та мешканці прихистку Шелтер святої Ольги з нагоди 1-ї річниці діяльності.

У програмі: виступи заступника керівника ГО «ЕЛЕОС-Україна» Олени Танасійчук, голови Мамаївської ТГ Наталії КАТРЮК, директорки Шелтеру святої Ольги Інни ДОРОГАН, представників обласної влади, донорів та меценатів, гостей.

Цікавинкою заходу було перегляд фільму «Один день із життя прихистку», тренінг під назвою »Єдність» від психолога Анастасії Шкворець-Кириченко, тенісний  турнір захопив усіх охочих, а його організатор Палійчук Роман відзначив усіх врученням подяк та добрих настанов. Виставка художніх робіт, яку зорганізували діти Шелтеру  під керівництвом Птухіної Олени та Інни Давиденко .«Діти проти насильства» вдало вписалося у тему нашої річниці.

Під час заходу була  можливість відвідати Шелтер святої Ольги, безпосередньо поспілкуватися з його мешканцями (ВПО), представниками міжнародних благодійних організацій та фондів, адміністрацією прихистку.