ОФІС СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ

Дата: 16.08.2023 07:24

Фото без описуФото без опису

У приміщенні Департаменту соціального захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації (обласної військової адміністрації) працює Офіс соціальної підтримки військовослужбовців та членів їхніх сімей.

Скористатися послугами офісу можуть ветерани війни, люди, які отримали інвалідність внаслідок війни, члени сімей військовослужбовців та рідні військових, які загинули на війні.

В офісі консультують людей з Чернівців та області щодо проходження військової служби, демобілізації та комісування, оформлення догляду чи опіки, а також державних та обласних соціальних виплат.

Також родичам військових, які перебуваються у полоні або не виходять на зв'язок, можуть пояснити, до яких установ вони можуть звернутися, щоб отримати допомогу.

Крім цього, працівники благодійного фонду "Право на захист" можуть надавати психологічні послуги, а також юридично супроводжувати людей у суді.

Офіс соціальної підтримки працює щодня з 8:30 до 17:30 на вулиці Головній, 245.