День Державного прапора

Дата: 23.08.2023 22:41

Фото без опису  23 серпня, за день до Дня Незалежності, в Україні відзначають День Державного прапора.
  Український прапор - наша гордість і найвідоміший символ України. Під час повномасштабної війни весь світ дізнався про самовідданість і хоробрість українського народу, а наш синьо-жовтий прапор вивішують з балконів, носять на собі і прикріплюють до машини на знак підтримки українців.
  Впродовж усіх місяців повномасштабного вторгнення росії, коли захисники звільняють українські землі від російських загарбників, прапор України набуває особливого значення.
  Раніше, коли ми дивилися вгору, завжди шукали синє небо, сонце. А сьогодні ми, і особливо люди на тимчасово окупованих територіях, дивлячись угору, шукаємо лише одне — прапор нашої держави. Це значить, що герої тут. Це значить, що ворога немає, він утік.
  24 серпня 1991 року після історичного голосування за незалежність України група народних депутатів внесла до сесійної зали Верховної Ради великий український прапор розміром 8×4 метри і накрила ним трибуну.
  Зараз цей прапор зберігається в будівлі Ради, його заносили до сесійної зали під час святкування 10-тої і 20-тої річниць Незалежності України.