Діти з інвалідністю та з числа ВПО, що відвідують реабілітаційну установу "Допомога життю" та ШЕЛТЕР святої Ольги на прикінці літа весело провели час

Дата: 23.08.2023 22:43

Діти та особи з інвалідністю і діти з числа ВПО, що відвідують реабілітаційну установу "Допомога життю" та ШЕЛТЕР святої Ольги на прикінці літа весело провели час.
Місце їхнього відпочинку це "Парк культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка».
Тут вихованці насолодилися приємними враженнями від природи, веселощів та зустрічі зі своїми друзями, де їхні батьки були щасливі за своїх дітей та відволіклися від щоденної важкої рутини та трішки відпочили .

Парк культури та відпочинку пропонував своїм відвідувачам різноманітний відпочинок і не тільки для дітей, але й для всієї родини. На дітей чекали розваги і качалки, де вони змогли покататися гуртом, а також скуштувати смачні страви і солодощі. І приємно, що працівники БО БФ "Рокада", що в місті Чернівці, долучилися до цього заходу і організували дітям веселощі та смакування піци з мережі піцерій "Шо - Шо".
 Добре, що є у наших дітей є така можливість, завдячуючи дирекції парку та безкоштовно покататися на гойдалках та відчути турботу та піклування про них.
Дбаючи про тих, кому сьогодні найважче, наша громада показує приклад європейського зростання, це і турбота про безкоштовне перевезення, це і комплексна реабілітація, це інклюзивне суспільство. Розуміючи життя та потреби вразливої категорії людей, роблячи щодня свою роботу ми наближаємо той день перемоги та щасливе майбутнє України.
Слава Україні!
Слава нашим Героям ЗСУ!