День Незалежності в КУ" Допомога життю" Мамаївської сільської ради ,ГО "Мрії особливих дітей" та ШЕЛТЕР святої Ольги

Дата: 25.08.2023 09:52

Сьогодні наша Україна - 24 серпня відзначає 32-гу річницю проголошення Незалежності. Це важливе свято для держави, адже сьогодні, як і багато поколінь тому, українці виборюють свою незалежність зі зброєю в руках. Саме сьогодні  діти та особи з інвалідністю КУ ЦКРОІ " Допомога життю" Мамаївської сільської ради та ГО "Мрії особливих дітей" і діти ВПО з прихистку ШЕЛТЕР святої Ольги в родинному колі зустріли це величне свято.
Для наших вихованців, цей день тепер є найважливішим серед державних свят. Діти урочисто читали вірші про незалежність України, зі слізьми на очах вшановували пам'ять загиблих воїнів, які віддали  своє життя на полях бою, боронячи нашу землю від окупантів, гордо співали Гімн України та неймовірно красиво танцювали український таночок.
Щастю батьків не було меж, вони гордилися успіхам своїх дітей, вони радо аплодували їхнім виступам та рішуче відповідати на гасло!

Слава Україні! Героям Слава!
Слава Нації! Смерть ворогам!
Україна! Понад Усе!