У Мамаївській сільській раді відбувся тренінг«Впровадження національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи в сфері протидії торгівлі людьми у Чернівецькій області»

Дата: 07.09.2023 06:53

Сьогодні, 6 вересня в Мамаївській сільській раді відбувся тренінг«Впровадження національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи в сфері протидії торгівлі людьми у Чернівецькій області» за участі фахівців соціальної сфери Мамаївської, Горішньостанівецької, Неполоковецької територіальних громад.

На зустрічі присутні ознайомилися з:

✔️особливостями ситуації щодо торгівлі людьми та експлуатації в Україні та,зокрема, в Чернівецькій області;

✔️національним механізмом взаємодії субʼєктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми;

✔️правами постраждалої особи та видами допомог,які гарантовані державою;

✔️механізмом та принципами перенаправлення постраждалих від торгівлі людьми дітей та дорослих, алгоритмом надання допомоги постраждалим і ін.

Тренінг проведено за сприяння представництва Міжнародної Організації з Міграції  (МОМ) в Україні за фінансової підтримки USAID.

Дякуємо представникам Центру громадської активності «Синергія» за фахове викладання матеріалу, збагачення новими знаннями та обмін досвідом.

0527

НАЦІОНАЛЬНА ГАРЯЧА ЛІНІЯ З ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

ТА КОНСУЛЬТУВАННЯ МІГРАНТІВ

1547