Впродовж січня – серпня 2023 року на облік у податковій службі стали 4939 новостворених платників

Дата: 09.09.2023 11:13

Про це інформують у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області. Загалом у на початок вересня цього року у всіх територіальних органах податкової служби регіону зареєстровано 64238 платників податків -18499 юридичних осіб та 45171 фізичних осіб – підприємців та 568 осіб, що займаються незалежною професійною діяльністю.

Від початку 2023 року свій бізнес розпочали 4939 платників податків, з них – 417 юридичних осіб та 4522 фізичних осіб-підприємців.