Буковинські платники сплатили понад 3,9 млрд грн єдиного внеску

Дата: 18.09.2023 15:20

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області повідомляють, що у січні-серпні 2023 року фактичні надходження єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування становили 3 млрд 931,3 млн грн ЄСВ – більше як торік на 19,5 відсотків, або на 640,8 млн грн.

Також у податковому відомстві нагадують, що протягом 2023 року розмір мінімальної заробітної плати становить 6700 грн. Тому, мінімальний розмір ЄСВ цього року буде 1474 грн на місяць (6700*22%) або 4422 грн за квартал.

З 1 серпня право не сплачувати ЄСВ залишається лише в підприємців, зареєстрованих на територіях, де тривають бої, або на тимчасово окупованих територіях. ФОПи першої і третьої груп починаючи, з цієї дати зобов’язані сплачувати єдиний соціальний внесок.