"Дружба замість булінгу "

Дата: 04.10.2023 09:59

Нині у дитячому середовищі надзвичайно загострилася  проблема насильства, здійснюваного самими дітьми одне до одного. Дуже важливою є профілактична робота з попередження та протидії  насильству саме в дошкільному віці, коли досить важко відрізнити нормальні соціальні експерименти та булінг на ранніх стадіях формування.

Фото без описуФото без описуФото без опису
 3 жовтня соціальний педагог Шелтеру Святої Ольги,  що є структурним підрозділом ГО "ЕЛЕОС УКРАЇНА " Птухіна Олена Олексіївна провела тренінгове заняття  "Дружба замість булінгу " з дітьми старшої групи Лужанського ЗДО Мамаївської сільради.

Фото без описуФото без описуФото без опису
 Діти в ігровій формі ознайомилися з поняттями "друг", "дружба", "булінг". Було сформоване негативне ставлення до булінгу та проявів агресії; Сформовано уявлення про дружбу як соціальну та моральну цінність, що передбачає щирість, довіру, взаємодопомогу.