ПРОЩАННЯ З ГЕРОЄМ АНАТОЛІЄМ АНАТОЛІЙОВИЧЕМ ЛОБАНОВИМ

Дата: 29.10.2023 21:26

Відео поховання героя на ютуб каналі:

• Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Серце крається від болю, бо клята війна знову забрала життя нашого Героя!

Незалежність та свобода яскравим полумʼям горять у серцях нашої молоді, яка бере до рук зброю, аби стати на захист України, своїх близьких і кожної української родини.

Сьогодні, 29 жовтня , Мамаївська територіальна громада провела в останню дорогу свого кращого сина, АНАТОЛІЯ  АНАТОЛІЙОВИЧА  ЛОБАНОВА , воїна який загинув смертю хоробрих захищаючи свободу та незалежність України.

Молодий і щирий, та водночас мужній і самовідданий - таким він був і таким залишиться у памʼяті усіх, хто його знав.

Вклонитися памʼяті Героя, розділити біль непоправної втрати з рідними прийшли жителі Мамаївської громади, друзі, бойові побратими, представники влади та всі хто його знав.

Церемонія прощання відбулася з усіма військовими почестями та церковним обрядом.

Усі ми в неоплатному боргу перед нашим захисником, який віддав своє життя за Україну, за мирне і щасливе майбутнє кожного з нас.

Мамаївська  територіальна громада висловлює глибокі співчуття родині та близьким захисника. Низький уклін батькам за виховання сина-патріота!

Нехай Господь Бог дає сили всім рідним пережити це горе, а душа загиблого знайде вічний спокій.

Царство Небесне. Світла і вічна памʼять!

Герої не вмирають!