Профілактичний рейд служби у справах дітей

Дата: 03.11.2023 14:42

Фото без описуФото без описуФото без опису

Проведення профілактичних рейдів – одна з форм роботи служби у справах дітей, метою якої є здійснення контролю за батьками, які неналежним чином виконують свої обов’язки з виховання та утримання дітей, сприяння у нормалізації соціально-психологічного клімату в родинах.

1 жовтня та 2 листопада  2023 року начальником служби у справах дітей Мамаївської сільської ради Наталією ЛІСКОЮ спільно із сільським головою Наталією КАТРЮК, начальником відділу освіти, молоді, культури та спорту Мамаївської сільської ради Русланою РАВЛЮК, провідним фахівцем з соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Людмилою КОШМАН-КОВАЛИК, поліцейським офіцером Мамаївської територіальної громади Василем НИКОЛАЙЧУКОМ та соціальним працівником Шелтеру св. Ольги смт. Лужани Інною ДАВИДЕНКО провели перевірку умов проживання та утримання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, з сімей, які потрапили в складні життєві обставини.

Перевірку проведено в 7 населених пунктах громади: с. Драчинці,       с. Глиниця,

с. Користувата, с. Бурдей,

с. Дубівці, с. Мамаївці,

смт. Лужани.

В ході проведення рейду з біологічними батьками, опікунами, піклувальниками, проведено бесіди, надано консультації з різних питань, попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських та опікунських обов’язків та про відповідальність за неналежне використання коштів, які виплачуються на утримання дітей.