Благодійний фонд «Світ майбутнього» та майстер-клас на тему «Приготування та оформлення кексів»

Дата: 12.11.2023 16:59

Не секрет, що енергії, допитливості і фантазії дітей може позаздрити кожен дорослий. І одним з найголовніших завдань для батьків є направити цей потік у  правильне русло!

Благодійний фонд «Світ майбутнього»  у співпраці з ГО «Мрії особливих дітей» та КУ ЦКРОІ "Допомогажиттю"

Мамаївської територіальної громади , провели майстер-клас на тему «Приготування та оформлення кексів».

З допомогою кондитера Альони Дущак всі присутні навчилися випікати та прикрашати кекси. На домашнє завдання отримали рецепт та технологічну карту по приготуванню та випіканню кексів.

Всі  мали можливість розкрити свою творчу уяву у виконанні практичної роботи та чудово справились зі своєю задачею.

Дякуючи благодійному фонду «Світ майбутнього»всі гарно провели час,  дізналися багато нового і цікавого та отримали заряд позитиву від спілкування та спільної роботи !