Дата: 14.11.2023 17:15

У МКУ Резиденція молоді відбулися зйомки для освітнього серіалу «Інклюзивна молодіжна робота».
Учасниками знімального процесу стали молодь з інвалідністю, підопічні КУ ЦКРОІ "Допомога життю" Мамаївської територіальної громади та студенти  Чернівецького політехнічного фахового коледжу.

Зйомки включали в себе відображення роботи молодіжного центру, інтерв'ю з молоддю, з молодіжними працівниками та захоплюючі моменти творчості.
Вихованці КУ «Допомога життю» отримали позитивні емоції та новий досвід у знімальному процесі , який знадобиться надалі у житті! Адже інтервʼю та зйомки не кожному  вдаються!

Про інклюзивну молодіжну роботу, про створення безпечних й інклюзивних просторів для молоді у місті Чернівці, про результати їх діяльності, послуги  та досягнення розповіли  директорка Департамент соціальної політики Чернівецької міської ради Наталія Фрунзе та директорка МКУ «Резиденція молоді» Світлана Олексійчук.

Освітній серіал  «Інклюзивна молодіжна робота» створюється громадською організацією Рада жінок Донеччини за фінансування та у межах гуманітарного реагування UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення спільно з Регіональним офісом UNFPA у Східній Європі та Центральній Азії, Міністерство молоді та спорту України, Міністерство цифрової трансформації України та радницею-уповноваженою Президента України з питань безбар’єрності для Дія.Освіта.