До уваги жителів Мамаївської територіальної громади

Дата: 16.11.2023 18:00

У Чернівецькій області реалізується міжнародний проєкт «Багато секторальна гуманітарна допомога для ВПО, репатріантів, ветеранів та їх приймаючих громад в Україні».

Даний проєкт реалізується за сприяння Національної Асамблеї людей з інвалідністю України , відібрано три області для проєкту:

1.  Чернівецька область;
2. Волинська область;
3.  Полтавська область.

За підтримки та сприяння ГО "Чернівецька обласна організація людей з інвалідністю "Лідер" Валентини Добридіної пілотними у Чернівецькій області стали Сторожинецька та Мамаївська територіальні громади.

Мета проєкту полягає в покращенні умов життя та забезпеченні доступу до інклюзивної гуманітарної допомоги. Зокрема, планується: надати фінансову допомогу , ТЗР, посилити доступ до інклюзивних первинних медичних та реабілітаційних послуг, надати інклюзивні служби психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (MHPSS) на рівні громади.

Проєкт зосереджений на наданні допомоги:

🔹Особам з інвалідністю (дітей, сімей, які виховують дітей з інвалідністю, жінок та чоловіків);
🔹ВПО, які перебувають у групі ризику;
🔹Особам з інвалідністю, які повернулися в Україну;
🔹Військовим, які постраждали внаслідок війни;
🔹Людям похилого віку, в тому числі самотнім;
🔹Дорослі і діти, що перебувають у державних інституціях.

Проєкт триватиме впродовж 2024 року. Впроваджується за підтримки: Європейського Форуму людей з інвалідністю.