Інформація для людей з інвалідністю Мамаївської  територіальної громади

Дата: 19.11.2023 11:00

В рамках проекту «Багатосекторальна гуманітарна допомога для ВПО, репатріантів, ветеранів та їх приймаючих громад в Україні» є можливість забезпечити людей та дітей з інвалідністю або людей старшого віку з порушеннями здоров’я асистивними  технологіями (крісла колісні, противопролежневі подушки, матраци,стільчики,посуд, тощо).
Ви можете вибрати засіб, тієї фірми, яка Вам підходить , але  закупка може відбуватися тільки в Україні.

Бажаючі мають надати заяву та додати до неї копії документів (паспорт, ід. код, довідку МСЕК, індивідуальну програму реабілітації або іншу довідку, що підтверджує, що Вам рекомендовано ).

А саме: Копія індивідуальної програми реабілітації/індивідуального реабілітаційного плану/ довідки ЛКК/ висновку ВЛК/ медичного висновку сімейного лікаря/ витягу з історії хвороби (з рекомендаціями), щодо наявності медичних показань для забезпечення асистивних технологій, крісел колісних/ акт обстеження представника територіальної громади, що підтвердить потребу у забезпеченні асистивними технологіями/кріслами колісними.

Зверніть увагу, що якщо Ви нещодавно отримували цей засіб через управління соціального захисту, то Вам можуть відмовити у придбанні засобу.
   Окрім того, НАІУ (організація, яка забезпечує технологіями) буде повідомляти органи соціального захисту населення про те, що Ви вже отримали такий засіб від НАУ і Вас знімають з черги. Це значить, що від держави Ви вже не зможете його отримати.

Кожну заявку індивідуально будуть розглядати в  КОМІСІЇ НАІУ і приймати рішення.

Перелік Асистивних технологій в рамках міжнародного проєкту «Багатосекторальна гуманітарна допомога для ВПО, репатріантів, ветеранів та їх приймаючих громад в Україні» в додатку відео.

Звертатися з заявкою та питаннями  Ви можете до Соціального відділу Мамаївської територіальної громади.