День працівників сільського господарства

Дата: 19.11.2023 10:00

19 листопада в Україні відзначають День працівників сільського господарства.
  Неможливо переоцінити важливість праці всіх людей, зайнятих у сільському господарстві. Тільки завдяки їм полиці магазинів щодня наповнюються свіжими продуктами. Багато сільгосппрацівників працюють на прифронтових територіях та під постійними обстрілами.
   Це професійне свято працівників сільського господарства, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, організацій агропромислового комплексу України та інших людей, пов’язаних із цією сферою.
  Жителі Мамаївської територіальної громади вітають вас із професійним святом! Нехай робота завжди приносить задоволення, а земля радує багатим урожаєм. Дякуємо за вашу відданість землі, наполегливу і кропітку працю на благо всього народу!