Запрошуємо до участі на безкоштовний тренінг про залучення грантів на розвиток бізнесу

Дата: 21.11.2023 12:00

Фото без описуФото без опису

Запрошуємо до участі та просимо поширити інформацію про безкоштовний тренінг про залучення грантів на розвиток бізнесу, який відбудеться 22 листопада 2023 року у Чернівцях.

Тренінг проводиться для фермерів, представників аграрного бізнесу, виробників крафтової продукції. Крім того, до участі запрошуються:

• сільськогосподарські дорадники, консультанти;

• фахівці органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, відповідальних за розвиток бізнесу;

• представники громадських та професійних організацій, організацій підтримки бізнесу, агенцій регіонального розвитку, що працюють у сфері сільського господарства та інші зацікавлені особи.

Учасники тренінгу отримають безкоштовний супровід експертів ЦРФ “Врожай Перемоги” для розроблення власної грантової заявки. Такий супровід включає:

• індивідуальну консультацію щодо підготовки конкретної грантової заявки на обраний учасником конкурс;

• допомогу із побудовою логіки проєкту (мета, цілі, завдання, результати);

• допомогу із підготовкою бюджету;

• фінальне рецензування підготовленої заявки.

Для участі у тренінгу необхідно зареєструватись за посиланням: https://forms.gle/kgEPEf56NaSfkV4Y6.

Офіційний лист та візуальна інформація - у додатку.
Інформація про тренінг у мережі Facebook: https://www.facebook.com/events/1060926165354327/