Постанова правління Національного банку України

Дата: 22.11.2023 17:55

Відповідно до статей 6, 7, 15, 25, 44, 56 Закону України “Про Національний банк України”, статті 13 Закону України “Про валюту і валютні операції”,
з метою визначення особливостей застосування встановлених Національним банком України граничних строків розрахунків за окремими операціями з експорту
товарів Правління Національного банку України постановляє:
1. Постанову Правління Національного банку України від 14 травня 2019 року No 67 “Про встановлення винятків та (або) особливостей запровадження граничних строків розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів і внесення змін до деяких нормативно-правових актів” (зі змінами) після пункту 11 доповнити новим пунктом 12 такого змісту:
“12. Граничні строки розрахунків за операціями з експорту товарів, що класифікуються за кодами згідно з УКТ ЗЕД: 1001, 1002, 1003, 1004, 1005, 1201, 1205, 1206 00, 1507, 1512, 1514, 2306, становлять 90 календарних днів та застосовуються до операцій, здійснених з 11 листопада 2023 року.”.
2. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на заступника Голови Національного банку України Юрія Гелетія.
3. Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її офіційного опублікування.

Голова правління

Андрій ПИШНИЙ