Відбувся круглий стіл з питань запобігання та протидії домашньому насильству

Дата: 28.11.2023 17:50

Фото без описуФото без описуФото без опису 28 листопада в МАМАЇВСЬКІЙ сільській раді
відбувся круглий стіл з питань запобігання та протидії домашньому насильству, а саме налагодження ефективної взаємодії субʼєктів, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

Учасниками «круглого столу» стали: Марʼян Гайдук – заступник Мамаївської сільської ради, Наталія Ліска – начальник служби у справах дітей Мамаївської сільської ради, Валентин Кукурудзяк - інспектор СЮП Чернівецького РУП ГНП Чернівецької області, офіцер громади - Дмитро Ілюк, соціальний працівник Шелтеру св.Ольги - Інна Давиденко, фахівець із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Мамаївської ради - Людмила Кошман- Ковалик.

Під час зустрічі проаналізували статистику звернень та повідомлень про факти насильства в сім’ї, обговорили проблемні питання. Представники правоохоронних органів нагадали про особливості кримінальної відповідальності за злочини пов’язані з домашнім насильством, обмежувальні заходи щодо кривдників, які вчинили домашнє насильство чи насильство за ознакою статі, особливості кримінальної відповідальності.
На завершення зустрічі учасники круглого столу поділилися напрацюваннями у напрямку запобігання та подолання домашнього насильства, склали спільний алгоритм дій щодо протидії цьому негативному явищу.

Подолання такого негативного явища, як насильство у сім’ї чи гендерно зумовлене насильство, можливе лише у співпраці усіх ланок: відповідних фахівців, владних структур, правоохоронних органів, соціальних служб, громадськості та кожного із нас.