Німецька делегація радо побувала в КУ «Мамаївський ІРЦ»

Дата: 04.12.2023 18:30

4 грудня 2023року

Мамаївську територіальну громаду відвідали наші  партнери з округу Швабія , Німеччина.

Делегація побувала в КУ «Мамаївський ІРЦ» .

«Мамаівський інклюзивно ресурсний центр провадить діяльність з урахуванням таких принципів, як повага та сприйняття індивідуальних особливостей дітей, дотримання найкращих інтересів дитини, недопущення дискримінації та порушення прав дитини, конфіденційність, доступність освітніх послуг з раннього віку»- розповіла керівник центру Людмила Дутчак.

Заступник сільського голови Марʼян Гайдук та Начальник відділу освіти , культури, молоді та спорту Руслана Равлюк розповіли про необхідність розвитку та постійного вдосконалення інклюзивного центру. А німецькі партнери запросили фахівців до співпраці та в майбутньому чекають всіх , щоб відвідати такі інклюзивні заклади в Німеччині. Німецькі друзі високо оцінили роботу інклюзивного центру та відзначили працівників!

Делегація наших партнерів та меценатів вкотре відвідали Мамаївське ЗЗСО I-III ст. та  ознайомились з роботою психолога Світлани Кушнірюк . А ще відвідали урок логопеда  Оксани Гладій , де вісі присутні побачили клопітку працю вчителя.

Всі раділи підтримці наших партнерів та дякували за відвідини! Чекаємо наших друзів  знову,  для співпраці та обміну досвідом щодо інклюзивної освіти або соціальних проєктів.