У Центрі культури "Вернісаж" відбулося  експонування обласної виставки- конкурсу "Буковинський розмай-42"

Дата: 05.12.2023 14:30

4 грудня у Центрі культури "Вернісаж" відбулося  експонування обласної виставки- конкурсу "Буковинський розмай-42"
     Обласна виставка-конкурс творчих робіт учнів художньої школи  є своєрідним звітом, творчим доробком молодих митців. В експозиції учні КЗ "Мамаївська дитяча художня школа" представили академічний рисунок, графіку, живопис, композицію, рекламний плакат, скульптуру, твори декоративно-ужиткового мистецтва, роботи виконані на пленері, портрети, твори на національно-патріотичну тематику, власні креативні пошуки.
    Окремою номінацією на виставці  представлені роботи, присвячені 160-ти річчю від дня народження письменниці Ольги Кобилянської.
   Твори різняться за стилями, жанрами, сюжетами, образним і творчим втіленнями, а також техніками і технологіями виконання. У роботах домінують українські народні сюжети, які ґрунтуються на місцевих традиціях. Улюблені теми: природа навколишнього світу з її дарами, багатим рослинним і тваринним світами. Охоче звертаються учні й до архітектурних мотивів свого населеного пункту та  міста Чернівці.  Пластику об’ємних форм виконують у таких матеріалах, як пластилін. Серед творів декоративно-ужиткового мистецтва представлено розпис на склі.

В експозиції представлено 51 учнівський твір від 33 учнів нашої школи.

Відкриття виставки  відбудеться 7 грудня 2023 року о 16-й годині у залі Центру культури «Вернісаж» по вул,І. Франка ,15

Виставка триватиме до 17 грудня 2023 року.

Нагородження переможців відбудеться 18 грудня 2023 року о 12-й годині.