З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ! 3 ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

Дата: 06.12.2023 07:39

Посилання на відео:

З Днем Збройних Сил України! З Днем Святого Миколая!
    Цього року українці вперше відзначають разом два свята – День Збройних Сил України та Святого Миколая.
  ЗСУ — наш надійний захист та опора. Найкращі українці виборюють незалежність та цілісність України.
   Дякуємо своїм рідним – захисникам і захисницям, що захищаєте  наш спільний дім – Україну! За те, що  ціною власного життя бороните  нашу країну. Завдяки  Вам ми маємо змогу пити каву зранку, прокидатися у своїх ліжках та спокійно жити. Саме завдяки ЗСУ ми маємо змогу святкувати важливі події, бути поруч зі своїми близькими. Тому, велика  Вам , шана та гордість.
 Ваша невтомна служба в захисті країни заслуговує на найвищу повагу та вдячність усієї нації.
Безпеки та міцного здоров'я всім нашим військовим. Нехай кожен повертається додому живим та неушкодженим!