Свято Миколая в КУ ЦКРОІ «ДОПОМОГА ЖИТТЮ»

Дата: 07.12.2023 14:20

6 грудня за новим церковним календарем усі віряни згадують одного з найбільш шанованих святих – Миколая Чудотворця. У нього є багато назв, але одне з яких є дуже влучним це Миколай Угодник, або ж святий Миколай.
Вихованці  КУ ЦКРОІ "Допомога життю" Мамаївської сільської ради, дуже шанують день Миколая Чудотворця. Особливо нетерпляче на це свято очікують дітлахи, адже святитель Миколай обов’язково покладе під подушку якийсь подарунок.
 Так і цьогоріч  сталося, до них завітали помічники святого Миколая, наші добрі друзі, помічники та благодійники Андрій Дмитрович Маковей та Богдан Дмитрович Білейчук з найкращими побажаннями та пакунками солодощів та смаколиків. Діти щиро раділи дарункам та радо розповідали вірші та співали пісні про чудотворця Миколая. Також і батьки не сумували та активно приймали участь у танцях, конкурсах та іграх.
Усім було весело та радісно і всі з вдячністю дякували нашим захисникам та оборонцям за мирне небо над головою і свято без повітряних тривог.

Слава нашим ЗАХИСНИКАМ!
Слава Україні!