ДЕНЬ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК УКРАЇНИ

Дата: 12.12.2023 09:10

У вівторок, 12 грудня, українці відзначають  День сухопутних військ України найчисельнішого роду військ ЗСУ, які є головним носієм бойової могутності української держави.

Сухопутні війська — найчисельніша частина Збройних сил України (до складу ЗСУ також входять Повітряні сили та Військово-морські сили, Десантно-штурмові війська, Війська зв’язку та кібербезпеки, Сили спецоперацій, Сили територіальної оборони, Медичні сили, Сили підтримки й Сили логістики).

На сьогодні Сухопутні війська — це близько половини бойового складу ЗСУ.

Очолює Сухопутні війська України 58-річний генерал-полковник Олександр Сирський.

Наші воїни легко вражають повітряні цілі противника. Коли працюють танки та артилерія, ворог ганебно тікає. А наша сталева піхота ефективно сточує бойовий потенціал окупанта.

Ви наші Герої, міць та осердя Збройних Сил України.

Дякуємо кожному та кожній, хто з честю носить символ Сухопутних військ ЗС України!Повертайтеся живими, здоровими та з перемогою!

Вічна Пам’ять полеглим воїнам! Наш обов’язок продовжувати боротьбу за себе і за них, підтримувати їхні родини!

Тримаймо стрій!

Разом до Перемоги!