«Підвищення якості проєктної заявки і пошук ресурсів для імплементації проєкту»

Дата: 12.12.2023 16:30

Сьогодні 12 грудня в Мамаївській територіальній громаді в приміщенні КУ ЦКРОІ «Допомога життю» відбулася сесія менторської підтримки під назвою «Підвищення якості проєктної заявки і пошук ресурсів для імплементації проєкту». Даний захід мав на меті посилити партнерство для сталого відновлення.

Учасниками заходу були голова Мамаївської територіальної громади Наталія КАТРЮК, працівники МАМАЇВСЬКОЇ сільської ради, КУ ЦКРОІ "Допомога життю" та голова ГО «Мрії особливих дітей".

Координатор проєкту ПРООН, спікер пані Юлія Сербіна прокоментувала результати  проєктної пропозиції та проаналізувала потребу у отриманні реабілітаційного обладнання, окреслила висновки та роботу щодо реалізації даного проекту.

Фото без описуМетою сесії менторської підтримки  було надання зворотнього зв’язку від тренера  проєктного менеджементу до учасників команди та урахування можливих доопрацювань щодо проєктної заявки за результатами навчання проєктному менеджменту ПРООН. Окрім того завданням менторської сесії, було зробити аналіз на покращення проєктної пропозиції, пошук додаткових потенційних партнерів та розкриття фандрейзингових особливостей.

Підводячи результати роботи партнери домовились про співпрацю та допомогу в реалізації даного проєкту.