Військовослужбовця з Мамаївської територіальної громади, нагородили високою відзнакою, нагрудним знаком «СРІБНИЙ ХРЕСТ

Дата: 13.12.2023 09:03

Фото без описуФото без описуФото без опису

12 грудня 2023 року Указом Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Заслуженого, √°2266  від 29.09. 2023 року, за успішне виконання бойових завдань, під час захисту Батьківщини, вірність присязі та народу України, нагрудним знаком СРІБНИЙ ХРЕСТ нагороджено багаторічного учасника війни, військовослужбовця Збройних сил України

СЕРГІЯ ІВАНОВИЧА ХРАПКА  жителя села Глиниця Мамаївської територіальної громади .

Сергій вже отримавував високі нагороди, зокрема нещодавно Орден Богдана Хмельницького III ступенів , від президента України!

Нагрудним знаком "Срібний хрест" нагороджуються офіцери ЗСУ за особистий внесок у справу розбудови й розвитку Збройних сил України, успішне виконання бойових завдань під час проведення об'єднаних, антитерористичних операцій, а також операцій з підтримання миру та безпеки, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування, вартової (внутрішньої) служби у повсякденній діяльності.

Вітаємо нашого земляка з отриманням високих нагород і щиро дякуємо за сміливість, стійкість, відвагу, героїзм та захист України!  Здоров’я, сил та Божого захисту!