ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ

Дата: 13.12.2023 15:20

Сумна і трагічна звістка знову сколихнула Мамаївську територіальну громаду ! В боях за Україну загинув Герой, захисник  з села Мамаївці
 ОЛЕКСАНДР  ОЛЕКСАНДРОВИЧ       ТАНЯВСЬКИЙ  1985 року народження.

5 грудня 2023 року, у запеклому бою,  біля населеного пункту Берестове Бахмутівського району Донецької області, героїчно загинув, Гордість села Мамаївці та всієї Мамаївської територіальної громади, доброволець ( з 28 лютого 2023 року ), Герой України, головний сержант гірсько- штурмового взводу, гірсько- штурмової роти, 109 окремого батальйону, 10 окремої гірсько- штурмової бригади, В/Ч А 3892, прекрасна і щира людина, турботливий син та брат , коханий чоловік, вірний побратим.

ІНФОРМАЦІЯ, ЩОДО ЗУСТРІЧІ ТА ПОХОВАННЯ ВОЇНА !

У четвер 14 грудня 2023 року, орієнтовно з 12 до 13 год. ( вразі зміни , додатково повідомимо ) траурний кортеж буде рухатись по маршруту Чернівці  - Мамаївці - до багатоповерхівок на кільці біля магазину РІО , до рідної домівки загиблого Захисника.

У п'ятницю 15 грудня 2023 року, на 11 годину , відбудеться прощання з нашим Воїном !

Чин похорону відбудеться у церкві Івана Предтечі Православної церкви України.
Настоятель храму - протоієрей Іван Марковський .

Просимо жителів Мамаївської територіальної громади і всіх , хто має можливість та бажання віддати шану герою , зустріти його з квітами та лампадками. Не шкодуйте свого  часу для того, хто віддав за нас своє життя.
  Молоде життя нашого земляка, покладене на вівтар незалежності, обірвалося.
  Мамаївська  територіальна громада щиро співчуває рідним, близьким, друзям,бойовим побратимам загиблого Героя.
Схиляємо голови в невимовній скорботі, розділяємо біль тяжкої і непоправної втрати.
Честь і слава нашому захиснику та доземний уклін за подвиг! Він, як і всі загиблі воїни, назавжди в серцях і памʼяті Вдячних земляків!

ПОХОВАННЯ  ГЕРОЯ
ПОСИЛАННЯ НА ЮТУБ КАНАЛ: