ВІДЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ «БУКОВИНСЬКОГО РОЗМАЮ»

Дата: 19.12.2023 09:40

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Цьогорічна 42 обласна виставка - конкурс «Буковинський розмай» добігла кінця. Сьогодні в Центрі культури «Вернісаж» у Чернівцях нагородили переможців та кращих учасників виставки-конкурсу.

Тут було презентовано 1200 робіт від 750 юних авторів. Впродовж десяти днів, з часу відкриття, гості «Вернісажу» насолоджувалися переглядом неймовірних робіт, виконаних учнями мистецьких шкіл під керівництвом їхніх викладачів.

Юлія Грицку- Андрієш, заступниця начальника Чернівецької ОВА щиро привітала юних переможців та з приємністю нагородила їх дипломами і цінними подарунками.

Серед учнів Мамаївської художньої дитячої школи нагороджено :

- Якимчук Валерію- випускницю МДХШ диплом ІІІ ступеня , номінація "Пленер";

- Федину Ірину - ученицю 1 класу базового підрівня, диплом ІІІ ступеня, номінація "Пленер";

- Панімарчук Валерію- ученицю 3 класу базового підрівня, диплом ІІІ ступеня, номінація "Національно- патріотичне виховання"

- Демчука Максима - учня 3 класу базового підрівня, диплом ІІ ступеня за підсумками виставки- конкурсу "Кольорова імпровізація".

Викладачка-  Дороган Наталія Миколаїна.

А кращих учасників виставки, які цього разу не стали переможцями, відзначено подяками Буковинського центру культури і мистецтва.

Вітаємо учнів та викладачів!