Просимо усіх жителів громади допомогти нашим воїнам!

Дата: 22.12.2023 16:40

Термінове звернення до священників та віруючих всіх релігійних громад, які знаходяться на території Мамаївської територіальної громади !

Йдуть пекельні бої. Наші хлопці на передовій, зіткнулися з надзвичайно важкими випробуванням, яке пов’язане з відсутністю озброєння, автомобілів, літальних засобів ( дронів ), останні  життєво необхідні для виконання важливих бойових завдань та збереження людського життя . Про що свідчать численні дзвінки та смс- повідомлення відчаю та крику, як приклад - «… через те, що не має дронів та тепловізорів, нас ріжуть , як баранів…»

Мамаївська сільська рада звертається до всіх очільників церков та вірян різних конфесій, залишити позаду всі суперечності і об’єднатись навколо допомоги нашим Воїнам. Велике прохання щоб левову частку від коштів з пожертв, колядувань , інших таїнств спрямувати на закупівлю дронів та  іншого військового технічного обладнання . Всі повинні зрозуміти, що у сотень тисяч наших Героїв. замість різдвяних та новорічних столів –холод, болото і спільна молитва побратимів в окопах.

Тому наш святий обов’язок кинути всі сили, кошти і засоби на допомогу цим мужнім Людям ! Щоб наступна Віфлеємська зоря, зійшла над мирною, могутньою, квітучою Україною !

Хай Господь Бог, береже наше військо та всю Україну !