Вітаємо з Різдвяними святами

Дата: 24.12.2023 12:14

Різдвяне привітання  відео:

Шановні захисники Мамаївської територіальної громади і всієї України!      Напередодні Різдва Христового вся територіальна громада вітає Вас з прийдешніми святами!

Ми знаємо що Ви не вдома, ми знаємо що ви в жахливих умовах, бо війна - це жахливі умови, але знаємо що ви є наша ОПОРА,наша Надія і ви є наша Віра .

Завдяки Вам ,всі зібралися за Різдвяним столом родинами і впевнені в тому що найближчим часом , ви всі повернетесь додому і ми зустрінемо вас міцним обіймами на рідній землі !

Впевненості вам в кожному вашому кроці! Бажаємо віри, яка буде вас вести цими важкими дорогами,  відстоюючи незалежність нашої країни.  Хай Різдвяна зірка осяює  ваш шлях, адже те, що зараз ви обороняєте нашу країну - це надзвичайний подвиг надзвичайних людей!

Ми всі низько вклоняємося Вам! Повертайтесь додому   живими і нехай кожному з Вас надійдуть тисячі привітань від ваших рідних, друзів, однодумців, а ми разом з Вами будемо відстоювати терени нашої країни, нашої рідної землі!

Україна -це унікальна держава, земля,  а Ви є унікальні люди, ви Герої, яким потрібно завжди казати Дякую !

Вітаємо з Різдвом Христовим і бажаємо, щоб наступне Різдво ми святкували разом у спільній  родині за спільним столом і щоб нікого з нас не бракувало! З святом дорогі наші!