Новорічне свято в КУ ЦКРОІ «Допомога життю»

Дата: 27.12.2023 17:10

Новорічне свято з нетерпінням чекають всі: від малого до великого.

Святковий настрій, у цей час, відчувається задовго до зустрічі Нового року. Саме, тому працівники КУ ЦКРОІ "Допомога життю" Мамаївської сільської ради підійти особливо продумано, щоб свято пройшло весело та вдало. Усі були веселі та грайливі. Діти розповідали вірші, щедрувати, співали новорічні пісні, танцювали та інсценували сценку про лісових звірят. Відрадним було те, що і діти з прихистку ШЕЛТЕР святої Ольги, виявили бажання разом з усіма відсвяткувати свято Нового року. Протягом усього концерту оплески не затихали, а усмішки підсилювалися щасливим сміхом.

На завершення свята діти отримали гарні подарунки які їм передала голова ГО "Мрії особливих дітей " Світлана Бурак від німецьких друзів з ФРН пана Клауса Престеле та його помічників з організації Lebenshilfe Ostallgau. Усім сподобалися солодощі та тепленькі рукавички, а іграшковий кубик-рубик прийшов до вподоби самим кмітливим та допитливим.

Вітаючи усіх присутніх з наступаючим святом Нового року Світлана Бурак побажали миру та швидкої перемоги та щиро подякувала нашим захисникам та захисниця які захищають від ворога нашу батьківщину за мирне небо над нашою головою.

Слава нашим воїнам!

Слава Україні!

Фото без описуФото без опису