Про доступність

Дата: 28.12.2023 14:40

фільм "Про доступність " посилання на ютуб:

Мамаївська територіальна громада, активно долучається до міжнародних та європейських проектів, що підтримують соціальну захищеність людей з інвадністю та стрімко розвиває доступність та безбар'єрність.
   В рамках адвокаційної компанії, що впроваджується в межах проєкту "Мультисекторальна гуманітарна допомога з урахуванням інвалідності для внутрішньопереміщених осіб (ВПО), репатріантів, ветеранів та приймаючих громад в Україні, що реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини (GFFO), CBM та EDF. був створений  відеоролик  що сприяє  у забезпеченні  використання прав людей з інвалідністю та створення справедливого інклюзивного суспільства. Підвищення обізнаності населення про життя людей з інвалідністю, що спрямовані на захист прав та свобод у сферах трудового права, доступу до освіти, реабілітації, та інших життєвих аспектів. Роз'яснення норм законодавства щодо питань доступності і соціального захисту. Встановлення партнерства з організаціями які підтримують інтереси людей з інвадністю через рівень обізнаності та відповідальності у громадах.
 Учасниками цього заходу були особи та діти з інвадністю, молодь та активісти і батьки.