ШВИДКІ ДІЇ В РАЗІ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА

Дата: 06.01.2024 09:31

На жаль, іноді у ситуаціях домашнього насильства немає часу на роздуми, обговорення й сумніви — потрібно рятуватися якомога швидше. Саме для таких випадків склали план оперативних дій — зберігайте та діліться з тими, кому він може знадобитися!

Знайдіть безпечне місце у будинку чи квартирі та продумайте шляхи виходу з дому в разі серйозної небезпеки.

Заздалегідь домовтеся про можливість ночівлі в безпечному місці та поміркуйте, як туди дістатися. Не залишайте записів або електронного сліду, за яким вас може відстежити кривдник/-ця.

Тримайте в курсі ситуації родичів та друзів, на яких покладаєтеся, та оберіть одну довірену особу, з якою будете на зв’язку завжди. Попередьте сусідів про небезпеку та попросіть за потреби викликати поліцію.

Складіть «тривожну сумку» з речами першої необхідності, документами, ліками, важливими номерами телефонів тощо.

Зателефонуйте на гарячу лінію: 1547, аби дізнатися, які безкоштовні послуги доступні постраждалим від домашнього насильства.