До уваги жителів громади!

Дата: 08.01.2024 10:28

До уваги жителів Мамаївської територіальної громади!

Інформуємо,  що у Мамаївській територіальній громаді працюють стаціонарні пункти незламності , а комунальні служби переведено в режим підвищеної готовності.

У зв’язку з тим, що синоптики прогнозують погіршення погодних умов, хуртовини і посилення морозів, можливі перебої з електропостачанням.

Енергетики просять економно використовувати електроприлади у вечірні години пік.

Ситуація на дорогах усієї області складна, тому без потреби не виїжджати на автошляхи. У разі виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах водії можуть звертатися за номерами: 101, 102 та 103.

У Мамаївській  територіальній громаді стаціонарні пункти незламності готові до роботи у режимі повного функціонування. У них можна зігрітися, зарядити телефон, скористатися інтернетом та випити чаю. Всі пункти забезпечені генераторами.

Адреси пунктів незламності на території  Мамаївської громади:

✅селище Лужани- Будинок культури;

✅село Мамаївці - сільська рада;

✅села Дубівці, Глиниця ,Драчинці, Стрілецький кут - старостати.

Як повідомляє Гідрометеоцентр, 8 січня на території області очікується сніг, місцями значний. Температура повітря від -5 до -9 градусів.

Дізнатися актуальну інформацію щодо стану автомобільних доріг можна за телефоном цілодобової гарячої лінії Штабу з ліквідації наслідків негоди в Україні +38 067 400 60 80.

Гаряча лінія щодо стану доріг в області 096 717 75 02.📞