Мамаївська громада отримала велосипед

Дата: 09.01.2024 10:32

Фото без описуФото без опису

Завдяки участі у проєкті  «Багатосекторальна інклюзивна гуманітарна допомога для ВПО, осіб, які повертаються, ветеранів та приймаючих громад в Україні», яку реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України за підтримки МЗС Німеччини та Християнської місії незрячих соціальні робітники, які надають соціальну послугу з догляду вдома за особами похилого віку та особами з інвалідністю в Мамаївській громаді, отримали велосипед.

Соціальним робітникам доводиться долати пішки кілометри від одного підопічного до іншого, адже послуги надаються за місцем проживання. А тому такий вид транспорту, як велосипед, дозволить економити час на дорогу до людей, які на них чекають.

Велосипед обладнаний місткою корзиною, куди жінки можуть складати покупки, ліки та інші необхідні підопічним речі. На велосипеді робітниці долатимуть свій маршрут набагато швидше, до того ж не доведеться нести в руках важкий наплічник або сумки.

Щиро віримо, що велосипед служитимуть надійно і довго!

Велике спасибі благодійним організаціям за таку підтримку та КУ «Допомога життю» за сприяння, співпрацю та організацію.

Новий велосипед стане незамінним помічником, який дозволить якісно та вчасно надавати соціальні послуги.