ШУКАЄМО ПАТРОНАТНИХ ВИХОВАТЕЛІВ!

Дата: 14.01.2024 13:01

Фото без описуФото без опису

Шукаємо сім’ї, які готові в своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту, для роботи патронатними вихователями‼️

Багато діток щороку потребують тимчасового та подальшого сімейного влаштування. Найчастіше - це родини, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Якщо їм вчасно допомогти, підтримати батьків, то є шанс зберегти сім’ю для дитини🙏🏻
Саме для цього існує патронат над дитиною. Це «швидка сімейна допомога» дитині та її сім’ї, яка передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання нею, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Дитина може перебувати в такій сім’ї від 1 до 6 місяців. Поки її біологічні батьки зможуть подолати проблеми. Або ж соцслужби підшукають цій дитині прийомну сімʼю.
На кожну дитину держава виплачує соціальну допомогу, а батьки отримують кошти за оплату праці патронатних вихователів.
Тобто патронат – це, також, офіційне працевлаштування для вихователів.

🔽Патронатним вихователям гарантується:
🔸заробітна плата;
🔸соціальна допомога на кожну дитину, влаштовану до сім'ї ;
🔸комплексна професійна підтримка та навчання ( держава надає можливість кандидатам в патронатні вихователі пройти необхідне навчання).

Патронатними вихователями можуть бути громадяни України віком від 35 до 60 років (для жінки) і від 35 до 65 років (для чоловіка); проживають на спільній житловій площі; мають позитивний досвід виховання дітей; одна (один) з яких виконання обов’язків патронатного вихователя не поєднує з іншою трудовою діяльністю; пройшли курси спеціальної підготовки; відповідають іншим вимогам, визначеним у чинному законодавстві.

Якщо ви:

🫶любите дітей та хочете допомогти подарувати дітям безпеку, родинне тепло, затишок та підтримку;
🫶мешкаєте в Мамаївській територіальній територіальній громаді 👉 станьте професійним патронатним вихователем!
💙💛
Не зволікайте! 👉🏻Звертайтеся до Служби у справах дітей або «Центру надання соціальних послуг» Мамаївської сільської ради, для отримання додаткової інформації за адресою: с.Мамаївці, вул. Шевченка,91.

Працюємо в інтересах дитини і сім’ї👨‍👩‍👧‍👧🙏🏻