Дата: 15.01.2024 15:45

Фото без описуВ рамках проєкту «Мультисекторальна гуманітарна допомога з урахуванням інвалідності для внутрішньопереміщених осіб (ВПО), репатріантів, ветеранів та приймаючих громад в Україні» 129 людей з  Мамаївської громади отримали  фінансову допомогу на банківську карточку.
Крім того, люди з інвалідністю, люди старшого віку та з порушеннями продовжують отримувати крісла колісні, технічні засоби реабілітації. Для тих, хто проживає в селах це можливість краще організувати побут, бути більш мобільними.
На сьогодні в нашій громаді вже отримано 2 крісла колісних, 5 гігієнічних стільців, 2 противопролежневих матраців. Двоє людей отримали палиці. Одна людина днями отримає слуховий апарат.
Надання фінансової допомоги та забезпечення людей технічними засобами реабілітації продовжується.
Цей проект реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини (GFFO), CBM та EDF.