Відбулося практичне засідання професійної спільноти вчителів початкових класів

Дата: 05.12.2023 17:33

Фото без описуФото без опису

Відповідно до плану засідань професійних спільнот педагогічних працівників Мамаївської сільської ради на 2023-2024 навчальний рік комунального закладу «Мамаївський центр професійного розвитку педагогічних працівників» 05 грудня 2023 року на базі МамаївськогоНВК № 1 відбулося практичне засідання професійної спільноти вчителів початкових класів (перший цикл)закладів освіти Мамаївської територіальної громади.

Із вітальним словом до учасників звернулася директор Мамаївського НВК № 1 Наталка КАТРЮК, яка акцентувала увагу учасників на актуальності обраної проблеми: «Педагогіка партнерства – ключовий компонент НУШ. Формування національно – патріотичної свідомості  учнів початкових класів».

Важливим компонентом нової української школи є спілкування, співпраця учителя, учня та батьків. Вони мають бути  рівноправними, рівнозначними суб'єктами освітнього процесу. Саме тому своїм досвідом з учасниками засідання поділилася вчитель-методист початкових класів Мамаївського НВК № 1 Діана БЕРЕЗДЕЦЬКА «Пеагогіка партнерства ключовий компонент НУШ», який реалізується методом проєктів, лего, STNEM – освіти. Також, Діана БЕРЕЗДЕЦЬКА ознайомила присутніх з  своїм досвідом експерта сертифікації вчителів початкових класів.

Вчитель початкових класів Людмила УГРИНЧУК Мамаївського НВК № 1 ознайомила присутніх з ідеями формування національно – патріотичної свідомості  учнів початкових класів, оскільки саме сьогодні, як ніколи, важливе та актуальне питання формування громадянина - патріота України, захисника Вітчизни. Людмила УГРИНЧУК акцентувала увагу присутніх на тому, що саме у такому віці учнів через систему роботи з патріотичного виховання у закладах освіти формується свідома любов та повага до рідної мови, природи, традицій, до Батьківщини та презентувала присутнім різноманітні та надзвичайно цікаві  форми роботи з дітьми національно-патріотичного спрямування, фрагменти власних відео уроків. Також, провела майстер клас по створенню Бум  Боксу під назвою «Пам’ятай, Україна починається з тебе».

Засідання   професійної спільноти вчителів першого циклу початкової освіти Мамаївської територіальної громади  пройшло конструктивно та корисно. Вчителі подякували за корисну інформацію, яку будуть використовувати в своїй педагогічній діяльності.