До уваги осіб з 2 групою інвалідності

Дата: 16.01.2024 15:45

До уваги осіб з  2 групою інвалідності та їх родичів Мамаївської територіальної громади!

З  метою формування соціального паспорту громади  та отримання грошової допомоги, яку здійснює НАІУ в рамках проєкту «Мультисекторальна гуманітарна допомога з урахуванням інвалідності для внутрішньопереміщених осіб (ВПО), репатріантів, ветеранів та приймаючих громад в Україні», що реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини (GFFO), CBM та EDF  , просимо звернутись до

старостатів  та/або у відділ соціального захисту населення Мамаївської сільської ради та /або до КУ ЦКРОІ « Допомога життю» Мамаївської с/р для уточнення та оновлення ваших даних, по місцю проживання.

Мамаїська сільська рада постійно працює над різними проектами та співпрацює з багатьма благодійними фондами та організаціями, для підтримки дітей та осіб з інвадністю, тому важливо володіти актуальними даними про жителів нашої громади та інформацією про їхні потреби!

Для оновлення даних та заповнення відповідних документів телефонуйте за номерами:

Мамаївці- Лілія

Лужани- Бронислава