Об’єднавшись жителі сіл Драчинці та Нові Драчинці зібрали кошти на потреби ЗСУ

Дата: 19.01.2024 08:35

Фото без описуФото без опису

Щедрість і підтримка через кошти з коляди говорять про єднання та патріотизм. Це важливий внесок у допомогу Збройним Силам України. Об’єднавшись жителі сіл Драчинці та Нові Драчинці зібрали кошти на потреби ЗСУ!

ВЕЛИКА ВДЯЧНІСТЬ ВСІМ ПРИЧЕТНИМ до купівлі дрона для 68 бригади . Це саме така " пташка", яку просили хлопці. Дрон "Мавік 3 Т"  був куплений за 210 тисяч гривень. 190 тисяч передали парафіяни Свято- Михайлівської церкви з Різдвяної коляди , 35 тисяч гривень парафіяни села Нові Драчинціі Свято- Дмитрієвського храму , ( ці кошти парафіян,  надалі будуть розподілені на потреби наших воїнів та оприлюднені ), 20 тисяч односельчани , котрі перебувають за кордоном.

ХАЙ БОГ ЩЕДРО ВІДДЯЧИТЬ ВСІМ ХТО ДОПОМАГАЄ! ДАЙ БОЖЕ, щоб ця "пташка" гнала ворогів та зберігала життя  НАШИХ ГЕРОЇВ-ЗАХИСНИКІВ!!!