Турнір памʼяті

Дата: 02.05.2023 12:10

29 квітня в селі Дубівці, на штучному полі відбувся футбольний турнір памʼяті Героя України
СЕРГІЯ САВЧУКА, який загинув на війні в січні 2023 року. Народився Сергій 26 грудня 1974 року. Він любив футбол та грав за рідне село в ФК «Сокіл-Драчинці».

За своє життя зробив дуже багато добра людям, і всі вболівальники та небайдужі жителі Мамаївської територіальної громади зібралися для того, щоб вшанувати памʼять нашого Воїна -Героя!

Футбольний турнір відбувся за підтримки команди ветеранів футболу ,голови Мамаївської територіальної громади Наталії Миколаївни Катрюк та начальника відділу фізичної культури та спорту Мамаївської сільської ради Романа Дороша. Особлива подяка Роману за кубки та допомогу в організації заходу. в турнірі брали участь футбольні команди :

ФК «Мамаївці»

ФК «Сокіл -Драчинці»

ФК «Драчинці-2»

ФК «Неполоківці»
Перше місце вибороли ФК «Мамаївці». Такі заходи нагадують нам, що Герої не вмирають, ми повинні памʼятати про них завжди!

Імʼя Сергія Савчука буде вписане в історію рідного села Драчинці, нашої громади та України, як Героя.

Ми шануємо і памʼятаємо подвиг кожного...Вічна памʼять і слава Героям!

Слава Україні!