Проведені обласні змагання серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл з міні-футболу

Дата: 02.10.2023 15:00

Фото без описуФото без опису

На стадіоні «Юність»Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України проведені обласні змагання серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл з міні-футболу.

Змагання проходили цікаво, і видовищно. Учасники змагань проявили неабияку наполегливість та майстерність для здобуття перемоги.

Фінальним змаганням передували попередні. За підсумками змагань перемогу святкувала команда Мамаївської дитячо-юнацької спортивної школи, срібло вибороли вихованці Новоселицької дитячо-юнацької спортивної школи, третє Глибоцька дитячо-юнацька спортивна школа.

Переможців та призерів обласних змагань нагороджено кубками та грамотами відповідних ступенів.

Спільними зусиллями начальника відділу фізичної культури та спорту Мамаївської територіальної громади Дороша Р.I. директора Дюсш Маковія В.Д.та тренера Дюсш Подільчука М.І спортсмени провели гарну гру та отримали перемогу!