22 СІЧНЯ ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 22.01.2024 08:35

🇺🇦Сьогодні 22 січня, ми відзначаємо одне з найвизначніших національних свят нашої держави – День Соборності.

Це - офіційне національне свято, що відзначається на честь Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Також роком раніше було проголошено незалежність УНР.

105 років тому, 22 січня 1919 року, було ухвалено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Це було споконвічне бажання українців, це спільне прагнення до єдності та незалежності.

Для українців це був тернистий   шлях до соборності української держави а боротьба за право самостійно визначати власну долю – тривалим і важким.

Зараз Україна знову змушена відстоювати свою незалежність. І наш обов’язок перед майбутніми поколіннями – зміцнити націю та зберегти незалежність і соборність нашої держави.

З вдячністю та повагою згадуємо усіх, хто боровся за існування України, та працюємо на допомогу та відновлення України!

🇺🇦 Разом до перемоги !

З Днем Соборності!