ДЕНЬ ЗОВНІШНЬОЇ РОЗВІДКИ УКРАЇНИ

Дата: 24.01.2024 09:10

Кожного року 24 січня Україна відзначає важливу дату в своєму календарі - День Служби Зовнішньої Розвідки. Цей день не просто символізує вшанування професійного свята розвідників, але й є нагодою згадати про важливу роль, яку ця служба відіграє у забезпеченні національної безпеки та захисті суверенітету України. Історія української зовнішньої розвідки сягає корінням у глибоке минуле, коли вона була сформована як важливий елемент державної безпеки.

Служба зовнішньої розвідки України в умовах війни з російським агресором, відіграє надзвичайно важливу роль.

Це  герої, чия робота залишається в тіні, але uh має вирішальне значення для забезпечення миру, стабільності та безпеки України.

Злагоджена робота, навички та вміння допомагають ефективно нищити ворога та здобувати перевагу у переговорах з іноземними партнерами.

Здоров’я та витримки Вам та найшвидшої Перемоги над російським загарбниками.

Слава Україні!